F.A.Q.


1Яку вагу витримує ремінець?
— Можете бути впевненими в тому, що скоріше ви не витримаєте таку вагу на шиї або плечі як витримає ремінь. За 7 років маючі камери вагою понад 4.5 кг ми та наші клієнти не помітили жодних нюансів в експлуатації, окрім того, що то дуже важно тягати на собі)
2Не фарбуватиме мотузка / шкіра мою одежу?
— Як ми і декларуємо: наші ремені то є стиль та комфорт, про інше можете не хвилюватись, матеріал мотузки - поліамід, то той самий матеріал котрий використовують в хірургії. Матеріал дуже добре відносится для хімікатів та води, також цей матерал дуже не подобаєтся мікроорганізмам, бо поверхня поліаміда дуже гладка та мікроорганізми ніяк не можуть адгезуватись до поверхні. Що до шкіри, яку ми використовуєм, то вона рослинного дубління, немає в своїх красках хрому, тому вона максимально безпечна та нейтральна до всього чого торкаєтся.
3Що буде з ремінцем через 1—3 роки?
— Це залежить від того, що ви з ним робите, але точно знаю, якщо вдягнути ремінь так, як ми рекомендуємо та використовувати його за прямим призначенням, то навіть через 7 років все буде ок і він не втратить свою міцність. Єдине, що може трапитися за 2—3 роки — це втрата яскравості мотузки, але це стосуєтся лише країн де прямий сонячний контакт з ремінем становить 365 днів на рік.
4Не дряпатиме фурнітура камеру?
— Ми використовуєм спеціальну прокладку на місцях кріплення камери з цільцем, тому, якщо не нехтувати нашими рекомендаціями по фіксації ременя на камеру, ви не будете мати з цим питань.